Reporty

Battle report od Coreyho z Fires of Phaistos VII

Sons of Echidna

Během invaze na Phaistos Osiris byly pozorovány i podivné postavy neurčitého vzhledu, někteří dokonce mluví o power armoru pokrytém šupinami. Podle těchto zvěstí se začali objevovat s příchodem invazních sil Chaosu. To je ale lež. Jiní vyprávějí o několika případech zmizelých funkcionářů z vedení PDF, kteří se pak zase objevili. Říká se že to má na svědomí kult Čtyřrukého Císaře. To je také lež.

Jediné co jde říct s určitostí je to, že na planetě Phaistos Osiris si nelze být ničím jist. Nikdo neví, jestli Alpha legie byla na planetě celou dobu, nebo přišla až během invaze. Nejdůležitější je, že je tady s invazními silami chaosu. To je ale také lež.

+++REDACTED+++

+++Hlášení kapitána Daidalose, 3rd Company, Salamanders Chapter+++

Dle hlášení PDF byla spatřena četa sil patřících nepříteli. Nahlášena byla technika z doby Horovi Invaze doprovázená několika kultisty. Hrozba byla vyhodnocena a velení rozhodlo o tvrdém úderu.

K potlačení těchto povstalců byl vyslán batalion Primaris Salamanderů nacházejících se nedaleko. Tento batalion byl vyslán do oblasti jako patrola k podpoře sil Adepta Mechanica.

+++Kus záznamu chybí+++

… neočekávaný kontakt… spojení rušeno… … ztráty… Nepřítel se stahuje, zahajujeme pronásledování.

+++konec záznamu+++

+++Záznam vyšetřovací komise Ordo Hereticus+++

Bylo nalezeno několik těl primaris Astrates. Dle rozmístění těl a soudě dle zranění padl batalion kpt. Daidalose do léčky. Zranění byla pravděpodobně způsobena standartní výzbrojí jednotek Chaosu.

Žádná těla nepřítele nebyla nalezena. Několik primaris Astrates se pohřešuje a v inventáři chybí i repulsor Executioner.

+++konec záznamu+++

+++ hlášení tech-priest Dominuse s14q.D42+++

(záznam v Lingua-technis)

Návrat kpt Daidalose = true

Shutdown (&perimeterDefence)

Prepare (Repair&Rearm); Dispatch(maintanenceChant)

+++ scrap code injection detected+++

+++shut-down noospheric connection+++

+++connection – terminated+++

+++Záznam vyšetřovací komise Ordo Hereticus+++

tech-priest Dominus s14q.D42 byl pověřen obranou strategických skladů s výstrojí a výzbrojí pro Primaris Astrates.

Byly nalezeny známky boje. Nejspíše se jednalo o výpad povstaleckých vojsk. Síly Adepta Mechanika byly úplně zničeny. Dále bylo nalezeno několik těl zřejmě příslušícím k povstalcům. Je nutné zahájit vyšetřování a zjistit kde se povstalci dostali ke scrap-kódu. Místní noosferická síť byla nakažena a bylo nutné zlikvidovat několik servitorů v oblasti. Díky těmto komplikacím nebylo možné použít svaté rituály a získat informace z paměťových cívek nalezených skitarii.

Výsledky balistických zkoušek potvrdili použití výzbroje dostupné povstaleckým vojskům. Šlo převážně a autokanóny, las-pušky,improvizované zbraně a několik zranění odpovídalo bolterům a rotomečům. Nic nenasvědčuje použití výkoných zbraní používaných Astra Hereticus ani použití psychických sil.

Povstalcům se povedlo zničit několik skladišť a zbrojnic. Naštěstí se nejedná o nic hrozného.

Emperor Protects

+++konec záznamu+++

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *