Proběhlé akce End TimesReporty

End Times IV : Coalition Of Death

FB událost Album fotek na Rajčeti


Komentář od Rybníka:
Miniturnaj dvojic AoS v Black Oil, Brno – rozloučení s 2. edici

Váhal jsem, ale nakonec jsem se rozhodl napsat pár slov k turnaji dvojic v BO. Protože v dřívějších dobách bez FCBk jsme tatko o turnajích blogovali. Často i podrobné reporty ze hry.
O akci jsem se dozvěděl kdysi a když jsem juknul do kalendáře, nepříjemně jsem zjistil, že volno není. Nakonec vše vykrystalizovalo tak, že jsem se akce mohl zúčastnit. Můj copilot byl synátor Václav aka Řízek. Dali jsme dohromady dva listy Skaven a Gloomspite Gitz, oranžová koalice. Na akci jsme se extra nepřipravovali. Jsme sváteční hráči, spíš for fun. Rozhodně ne kompe hráči.
Do Brna jsme vyrazili asi v 6:30 a z našeho klubu Warapple jsme byly celkem dva týmy, pochopitelně Rybník + Řízek a také Dredrug + Sysmen. Hoši hráli Seraphony a Sylvanethy.
Turnaj se konal ve známé Black Oil hospodo-herně. A tady bych se na chvilku zastavil. V době před Covid byl BO v jiné části Brna, v jiných prostorech. Super místo, byli jsme tam na několika turnajích FoW a W40K. Nyní je BO jinde, na ulici Vídeňska. Prostory jsou o kapánek menší. Ale musím smeknout klobouk před Blackoiláky. Obsluha super, nabízený sortiment nápojů a pochutin super, grilovačka – pecka, herní prostory menší, přesto super. Pokud máte rádi i deskovky, mají tam toho miliony k půjčení, snad i ke koupi. Za mne – pokud budete mít zastávku v Brně, kromě pryglu, mrtvolek a špilasu navštivte i BO. Jo a ještě doporučuju Anthropos, muzeum člověka 🙂
Organizace turnaje – myslím, že v rámci a levelu akce (nesnižuji, jen spíš konstatuji, že to nebyl kompe event) byla dobrá. Možná trošku líp čitelné mise, ale to už je spíš problém můj, osobní (na herní desce mám položené brýle a v ruce metr a půl od očí mobil a snažím se přečíst mise, hlavně, že mám ty brýle). Orgové byli veselí, ochotní. Prostě pecka.
Hráči/protihráči – musím říct, že jsme si všechny tři hry užili. Přímo naši oponenti byli fajn a co jsem koukal kolem sebe, tak asi všichni. Bylo skvělé po dlouhé covid pauze být mezi lidmi.
A spokojenost s výsledkem? Z určitého pohledu to vlastně není vůbec důležité… ovšem chlapská ješitnost mě za 2 výhry a 1 prohru o 1 bod krásně pošimrává, až z toho předu a zavírám oči. 🙂
Děkujeme všem a bude-li opět nějaká akce, rádi do Brna zase přijedeme. Vojtěch

Může jít o obrázek 4 lidé, včetně Vojtěcha Mareše

Komentář od Kuby:
Úplně bomba akce. Náš první turnaj jsme si fakt nehorázně užili. Kupa úplně pohodových lidí. Parádní zázemí, boží obsluha a jídlo. Dovoluji si dát i pár momentek z after párty, snad nikoho nepohorším. Momentky z hraní: bitva proti ogrum a CoS. Co se to na nás řítí, je to autobus, stádo kuřat? Ne je to mamut a hrdina na slepici v prvním kole v naší zóně a už nás rubou😂.
Druhá momentka: já ,,Hele můžu si za panáka hodit reroll na iniciativu. Oponent: Ok ale musíš hodit šestku. Hodil jsem jsem šestku. Si děláš prdel😂… Chci reroll na tvůj reroll, pač jsem si koupil hromadu piv. 😂😂😂.
Třetí momentka: rap battle mezi slannama. Castím kouzlo. Ne necastiš. Já teď castím kouzlo, ne teď zas ty necastíš. Aneb nekonečný rušení kouzlení mezi slanny.
Poslední momentka: chceš mi říct, že banda nahých ženským právě zachránila 14 woundu na na svoje železný bikiny? 😂😂😂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *