Reporty

40k turnaj Pardubice 27.8.2022

Včera se ukutečnil jeden z dalších turnajů v Pardubicích, kterého se tentokrát účastnilo 12 hráčů včetně mé maličkosti. Turnaj se nesl v super atmosféře a doufám, že jsem si ho užil nejen já. Dorazila spousta zkušených hráčů, ale neztratili se ani nováčci a hry byly velice často dost vyrovnané, rozhodoval každý bod. Ve finále se o vítězství utkal Petr „Rimmer“ Dressel se svými Custodes a Jakub „Rektex“ Jansa s Tyranidy, kde ve vyrovnané hře nakonec zvítězil Rektex 11:9. Díky všem za účast a budu se těšit na další turnaj (možná už v listopadu), tak neváhejte a doražte!

A jak finálovou hru viděli hráči ?

Rimmer – Rozhodující hra. Velkolepé finále! Hladoví Tyranidi proti pravověrným Custodum. Bylo to napínavé a velice těsné (co se deploye týče) už od prvního hodu kostkou. Já vyhrál iniciativu, což za Custody faaaaakt chcete. A šel do toho střemhlav. Co se zbytku vývoje události týče, kvůli uvalenemu informačnímu embargu od Ordo xenos, nemohu a ani nechci další průběh událostí komentovat. Ale oficiální verze zní, že Rektexovi tyranidé byli smazáni z mapy a Rimmer zajistil impériu jedno z nejhrdinějších vítězství v historii! Jen nějakou záhadou a působením warpu se do výsledné listiny zanesl výsledek 11:9 pro Rektexe… Jak se to mohlo stát se nadále vyšetřuje. A ty počty mrtvých custodu taky nesouhlasí. Jak mohl někdo mluvit když jsou všichni mrtví, Dejve. Všichni. Všichni jsou mrtví, Dejve. Celá planeta ztracená… Sláva Impériu!

Rektex – Poslední finálová hra o první místo, soupeře jsem dostal Rimmera s jeho custody (mojí main army), takže znám maxima co ta armáda dokáže, což nebudeme si nalhávat v nynější situaci hry opravdu není moc.  Po hodu o stranu si vybírám stranu tak, že jsem schopen schovat prakticky celou armádu což mi hraje do karet a vyhnu se tím ztrátám předtím než do něj moji Tyranidi vletí.  Rimmer vyhrál, vlastně jak už napsal on prohrál hod na iniciativu, tedy se posouvá celou armádou na střed a tedy v prvním kole vletím do něj co nejvíce věci konkrétně plně buffnutými ravenery a hive tyrantem+tyrant guardou. Po mém prvním kole umřou dva moji tyrant guardi a jeden hrdina drží Valorise v boji. Jemu umřelo 5 motorek, 4 shield guardi a 3 kopiníci. Prakticky v tomto duchu hra pokračuje tyranidi válcují co jim leze do cesty a po třech kolech je hotovo víceméně. Rimmer má na stole jen shield cpt. co se rozhodl házet savy potom co to celá custodí armáda nezvládla a drží, ale tyranidům na stole zbývá víc jak 1300 bodů. Na body to vychází těsně jen právě kvůli již zmíněnému kapitánovy co stojí na obj a ne a ne umřít a mé neschopnosti hodit psychic interogation.  Tím se výsledek stahuje na 11:9, ale vzhledem k tomu, že je to win/lose, tak je to v zásadě jedno.

Celkové výsledky:

Odkaz na listy : https://docs.google.com/spreadsheets/d/1akOyZbZGMNF0hIZT4UOdKG0umsih1gaVSmqWNTw2EG4/edit?usp=sharing

Fotoalbum : https://photos.app.goo.gl/XkcDDAjQHqVBSLTh6

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *